O Nas 2018-02-18T19:17:05+00:00

Witamy w hodowli DeCavalcante!


Kilka lat temu w naszym życiu pojawiła się mała urocza kluska czyli Ciro (HEY HI HELLO Taboo), American Staffordshire Terrier, od którego zaczęła się nasza miłość do rasy. Rok później do naszej gromadki dołączyła importowana z Rosji suczka imieniem Lucky (FAITER Like a star).
Nasze psiaki są naszym całym światem, to pasja, która pochłania każdą wolną chwilę. Dla nas, nasze psy są odskocznią od codziennych obowiązków, alternatywą na spędzanie wolnego czasu. Nie ma dnia, w którym nie robimy czegoś z naszymi psami. Posłuszeństwo, obrona, tropienie, sztuczki, nosework, weight pulling, bieganie. Każdy z naszych psów ma swoje ulubione aktywności, które i również dla nas są przyjemnością. Psiaki żyją z nami w domu, są pełnoprawnymi członkami rodziny.
Poza hodowlą, oboje jesteśmy instruktorami szkolenia psów, ja Kasia specjalizuje się w posłuszeństwie i pracy węchowej, Dawid natomiast jest jednym z niewielu pozorantów w Polsce posiadających licencję Mondiorignową nadaną przez Związek Kynologiczny w Polsce. Każdego dnia dzięki swojej pracy stale poszerzamy swoją wiedzę. Ponadto rocznie uczestniczymy w kilkunastu seminariach o przeróżnej tematyce związanej z behawioryzmem, żywieniem, pracą sportową, tropieniem, rehabilitacją psów itp.
W hodowli największy nacisk kładziemy na zdrowie fizyczne oraz psychiczne, choć eksterier jest dla nas równie ważny.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nami, naszymi psiakami oraz naszą stroną ?Kasia i Dawid

Gdzie nas znajdziesz

Hodowla znajduje sie w Ledzinach

43-143 Lędziny

miejscowość miedzy Mysłowicami a Tychami